Sprzedawca - Wadowice, małopolskie

Data dodania: 2023-12-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: WIT - BUD SYLWIA GÓRA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/1685

Miejsce pracy: Mydlarska 3, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż, obsługa klienta, obsługa komputera.
Praca od poniedziałku do soboty w godz.: 06:00-18:00 na 1/2 etatu godziny pracy do ustalenia. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Mydlarska 3, 34-100 Wadowice, telefoniczny: 503 060 490.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziany staż pracy na stanowisku, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i komputera, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyny LOTTO

NIP: 5511088501
REGON: 072110037
Adres: Pańska 50, 34-103 Witanowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Góra
Nr telefonu: 503060490
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, może być skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon