Osoba sprzątająca (o) - Dąbrowa Tarnowska, małopolskie

Data dodania: 2023-12-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/4248

Miejsce pracy: 33-200 Dąbrowa Tarnowska, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: osoba sprzątająca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Dąbrowie Tarnowskiej (Centrum handlowe) od pon. do nd. na 2 zmiany w przedziale godz.: 6.00-22.00. Wynagrodzenie: 4 242 zł brutto. Kontakt: Firma Usługowa "BŁYSK" Sp. z o.o., ul. Hodowlana 5, 33-100 Tarnów, konieczny wcześniejszy kontakt tel.: 601 476 110 ( w godzinach 8:00-15:00).

NIP: 8722027320
REGON: 690695281
Adres: Hodowlana 5, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Zielińska
Nr telefonu: 601 476 110
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel., Godziny : 8:00- 15:00