Księgowa / kasjer - Ścinawa, dolnośląskie

Data dodania: 2023-12-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Pracodawca: ŚCINAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/23/2438

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 31A, 59-330 Ścinawa, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie księgowości w zakresie ewidencjonowania kosztów (dekretowanie dokumentów, prowadzenie rozliczeń transakcji, weryfikacja sald i obrotów)
- obsługa stanowiska kasjerskiego (przyjmowanie wpłat, sporządzanie raportów kasowych, odprowadzanie gotówki do banku)
- prowadzenie spraw związanych z magazynem materiałów i towarów
- naliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie deklaracji i raportów
- wykonywanie innych zadań zleconych przez Zarząd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 540 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w pracy w sektorze rachunkowości, fakturowania, sprzedaży, biurze rachunkowym; umiejętności analityczne, umiejętność pracy w zespole, wiedza z zakresu zarządzania finansami i prawa podatkowego; skrupulatność, sumienność, dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego

NIP: 6920000705
REGON: 000961550
Adres: Tadeusza Kościuszki 31A, 59-330 Ścinawa, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 534-655-406
E-mail: ksiegowosc@ssm24.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail