Inspektor [1/2 etatu ] - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2023-12-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZN. O/REGIONALNY GDAŃSK

Numer oferty: StPr/23/1482

Miejsce pracy: Bałdowska 16, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wszelkie informacje dotyczące naboru zamieszczone są na stronie: https://www.krus.gov.pl/bip/praca-w-krus/or-w-gdansku/ w ogłoszeniu nr 044-OP.110.27.2023

Termin składania dokumentów: 12.01.2024 r.
Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na kopercie: Oferta pracy ogłoszenie numer BIP 0400-OP.110.27.2023
Oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby jednostki KRUS).
Miejsce składania dokumentów: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku Wydział Ogólny, pokój 118 Ul. Trakt Św. Wojciecha 137; 80-043 Gdańsk.
Oferty można składać w godzinach pracy Urzędu (7:00-15:00). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (58) 301 03 52 lub adresem e-mai gdańsk@krus.gov.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw ubezpieczeń społecznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 5260013054
REGON: 01251326200440
Adres: Trakt Św. Wojciecha 137, 80-043 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Linda
Nr telefonu: 58 301-03-52 wew.124
E-mail: gdansk@krus.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: *
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon