Młodszy specjalista służby celno-skarbowej - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2023-12-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku

Numer oferty: StPr/23/1478

Miejsce pracy: Sadowa, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pełna treść informacji oraz niezbędne do aplikacji dokumenty znajdują się w plikach do pobrania na stronie "Informacja nr 9/2023 w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do służby w Służbie Celno-Skarbowej": https://www.pomorskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-gdansku/ogloszenia/nabor/oferty-pracy?p_p_id=mfportalbipisusjafrontend_WAR_mfportalbipisusjaportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-2&p_p_col_count=1

Miejsce pracy: Pomorski Urząd Celno -Skarbowy w Gdyni Oddział Celny w Tczewie przy ul. Sadowej (oraz Oddziały w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Starogardzie Gd., Pruszczu Gd., Kwidzyniu i Chojnicach
Termin składania ofert: 02.01.2024
ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU eRecruiter: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ca2899ee62ef435e95cac2bf3152c731
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 869 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatki
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 5831237173
REGON: 001021197
Adres: Długa 75/76, 80-831 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: *