Pracownik pomocniczy-rzemieślnik - Bytów, pomorskie

Data dodania: 2023-12-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Pracodawca: Sąd Okręgowy w Słupsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0835

Miejsce pracy: Zamkowa 1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • prowadzenie Biura Podawczego – otwieranie i rozdzielanie poczty przychodzącej, pakowanie, adresowanie i wysyłanie paczek, wysyłanie korespondencji i obsługa systemu SOP, roznoszenie do wydziałów i zbieranie z wydziałów korespondencji;
• dostarczanie do wydziałów papieru, tonerów, materiałów biurowych;
• osobiste doręczanie korespondencji do instytucji na terenie miasta Bytów;
• przeglądy urządzeń i instalacji elektrycznych w obiektach sądu (m.in. drobne naprawy wyposażenia biur, gabinetów, sal rozpraw, wymiana żarówek i opraw ledowych);
• przeglądy instalacji wodnej i kanalizacyjnej (m.in. konserwacja, drobne naprawy, udrażnianie zapchanej instalacji);
• przeglądy instalacji centralnego ogrzewania (m.in. odpowietrzanie grzejników);
• wymiana zamków i uchwytów w meblach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 31.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania dodatkowe: umiejętność naprawy lub wymiany wszelkiego rodzaju zamków drzwiowych, mebli biurowych, drobnych urządzeń i sprzętu; wiedza techniczna i umiejętności w zakresie drobnych napraw instalacji elektrycznych i energetycznych, uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji instalacji elektrycznych oraz w zakresie dozoru nad instalacjami; mile widziane doświadczenie w pracy związane z drobnymi naprawami instalacji elektrycznych, wod-kan w budynkach oraz naprawami mebli i wymianą zamków w meblach i drzwiach; sumienność, uczciwość, punktualność, komunikatywność, pracowitość, rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy, mile widziana znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym.

NIP: 8391424606
REGON: 000570677
Adres: Zamenhofa 7, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosława Szypryt-Cyrson
Nr telefonu: 59 8228199
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Podanie o zatrudnienie, własnoręcznie podpisany kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie, własnoręcznie podpisane oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na stanowisku rzemieślnika, własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych.
Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie bezpośrednio w siedzibie Sądu Okręgowego w Słupsku , ul. Zamenhofa 7 (Biuro Podawcze) lub przesłać za pomocą operatora pocztowego na ww adres z dopiskiem: Nabór na rzemieślnika w SR w Bytowie o sygnaturze A/Kd-111-61/23, w terminie do 08.01.2024r.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon