Monter instalacji - Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Data dodania: 2023-12-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/5757

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Noszenie materiałów budowlanych, montaż i demontaż instalacji, wykonywanie prefabrykatów, drobne prace manualne i budowlane.
Umowa zlecenie, ilość godzin pracy w miesiącu około 168-200
Zatrudnienie na okres 2 lata
Oferta pracy dostępna w sali D
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 20.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 28,5 do 28,5 PLN
Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych
  • doświadczenie przy montażu instalacji sanitarnych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy 3 m-ce przy montażu instalacji sanitarnych,
montaż instalacji i urządzeń sanitarnych,
noszenie materiałów budowlanych,
wykonywanie prefabrykatów instalacyjnych

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala D
Nr telefonu: 717701702
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.