Prezes zarządu/dyrektor generalny (3935) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2023-12-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: Star Work Group Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/23/3935

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 65A/115, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zarządzanie działalnością Spółki; kompleksowa obsługa prawna zabezpieczająca prawne interesy Spółki; strategia personalna, systemów wynagradzania i czasu pracy oraz polityki zatrudnienia płac; zapewnienienie bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony informacji niejawnych i ochrony danych osobowych; realizacja zadań obronnych oraz ochrony obiektów Spółki oraz służby informacyjnej, w tym
przyjmowania informacji o zdarzeniach i sytuacjach kryzysowych we wszystkich
obszarach działalności Spółki; funkcjonowanie kontroli i audytu wewnętrznego zgodnie z powszechnie uznawanymi standardami audytu wewnętrznego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.12.2023
Data zakończenia: 24.12.2026
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Zawód: prezes
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Prezes (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • umiejętnośc pracy jako pracownik adm-biur. z elementami księgowości
  • Efektywna komunikacja w firmie, budowanie zespołu, zarządzanie zespołem w oparciu o kompetencje
  • obsługa komputera - pakiet programów office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: roczne doświadczenie zawodowe
prawo jazdy kat. B
wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

NIP: 5833481291
REGON: 525653796
Adres: Zawodzie 20, 80-726 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alexander Kozhukhar
Nr telefonu: 585855471
E-mail: a.kozhukhar@starwork.pl
Język aplikacji: rosyjski, ukraiński
Wymagane dokumenty: e-mail: a.kozhukhar@starwork.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta