Aparatowy uzdatniania wody - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2023-12-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/23/0736

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej,poszukuje kandydata do pracy w Oddziale Eksploatacji Sieci Mikołów na stanowisku: Aparatowego uzdatniania wody

- nadzorowanie i raportowanie pracy pomp
- obsługa zespołów pompowych
- wykonywanie drobnych napraw, konserwacji i przeglądów

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Ndz 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 (system pracy równoważny wg ustalonego grafiku z pracodawcą)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Oferujemy:
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę
- dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
- możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
- dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, wczasy pod gruszą, inne)
- imprezy integracyjne
- możliwości rozwoju zawodowego
- pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- i wiele innych
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator urządzeń uzdatniania i demineralizacji wody
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe mechaniczne lub energetyczne. Mile widziane: średnie techniczne. Doświadczenie: min. 6 miesięcy praktyki. Kompetencje: umiejętność obsługi urządzeń technicznych . Mile widziane: podstawowa znajomość układów sterowania i automatyki. Cechy osobościowe: umiejętność pracy w zespole ,umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dokładność i sumienność. Mile widziane: dyspozycyjność.

NIP: 6340128788
REGON: 27150669500000
Adres: WOJEWÓDZKA 19, 40-026 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jagoda Miłek
Nr telefonu: 32 6038659
E-mail: rekrutacja@gpw.katowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacje zawierające CV należy przesyłać w terminie do dnia 31.12.2023 r. na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem Wydział Kadr aplikacja 54/ZPK/2023 OES Mikołów lub na adres mailowy rekrutacja@gpw.katowice.pl w tytule proszę wpisać Aplikacja 54/ZPK/2023 OES Mikołów"

Klauzula informacyjna zgodna z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (skrót: RODO) przeznaczona dla KAŻDEGO kandydata ubiegającego się o pracę w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów S.A. w Katowicach.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt, 7.00 -15.00