Fryzjer - Trzebnica, dolnośląskie

Data dodania: 2023-12-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy
Pracodawca: FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE IRYNA DEMIANCHUK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0753

Miejsce pracy: Świętej Jadwigi 6a, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie, męskie, dziecięce, koloryzacje i inne zabiegi.
Umowa zlecenie od 6 godz. do 40 godz. / tydzień.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 27.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zawód: fryzjer*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziany kurs masażu.

NIP: 9151828144
REGON: 527156820
Adres: Świętej Jadwigi 6a, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iryna Demianchuk
Nr telefonu: 724 165 732
E-mail: iryna.demianchuk@icloud.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv na adrese-mail: iryna.demianchuk@icloud.com