Specjalista - Szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-12-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI BYDGOSZCZ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/2703

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Administrowanie Systemami Informatycznymi w rejonie odpowiedzialności RWT Szczecin,
- zarządzanie i utrzymywanie lokalnej sieci komputerowej RWT Szczecin,
- wsparcie Administratorów Lokalnych jednostek podległych w zakresie administrowanych systemów,
- projektowanie, administracja i utrzymywanie infrastruktury sieciowej,
- zarządzanie kontami użytkowników i grupami,
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z siecią komputerową,
- konfiguracja i zarządzanie kontrolą dostępu do zasobów sieciowych,
- udzielanie pomocy technicznej użytkownikom eksploatowanych systemów,
- prowadzenie dokumentacji dotyczącej konfiguracji sieci, procedur bezpiecznej eksploatacji i innych informacji dotyczących eksploatowanych systemów,
- udział w opracowywaniu projektów dokumentów regulujących problematykę bezpieczeństwa cybernetycznego w RWT Szczecin,
- współpraca z administratorami systemów teleinformatycznych w zakresie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,
- wykonywanie zaleceń CSIRT MON w zakresie przeciwdziałania naruszeniom polityki bezpieczeństwa i obsługi incydentów komputerowych zgodnie z procedurami,
- ścisła współpraca w zakresie realizacji zadań z organami i instytucjami zajmującymi się cyberbezpieczeństwem RON,
- monitorowanie i analizowanie zagrożeń w zakresie bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych w rejonie odpowiedzialności RWT Szczecin,
- udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji systemów bezpieczeństwa

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:
Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz
lub adres e-mail:
rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl
w terminie do dnia 14 stycznia 2024 r.

Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.
Odpowiedż tylko na wybrane zgłoszenia.
Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy będą zobowiązani do wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: administrator systemów komputerowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykaz wymagań dostępny na stronie internetowej https://rcibydgoszcz.wp.mil.pl/pozostae-2017-01-16-v/ogoszenia-2020/

NIP: 9671354089
REGON: 341260412
Adres: Dwernickiego 1, 85-009 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl),
- list motywacyjny,
- dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie),
- dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności (kserokopie),
- przebieg zatrudnienia (kserokopie),
- klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz (ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta