Specjalista do spraw kadr/asystentka zarządu - Tarnowskie Góry, śląskie

Data dodania: 2023-12-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO WIERTNICZE DALBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/23/1175

Miejsce pracy: Hutnicza 5-9, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia pracowników, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń i świadczeń, sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS,Urząd Skarbowy itp), obsługa bieżąca sekretariatu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wyższe wykształcenie (mile widziany kierunek administracja, zarządzanie, ekonomia), znajomość prawa pracy oraz wiedza dotycząca ubezpieczeń społecznych, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Znajomość programu R2Płatnik (niewymagana, ale mile widzana). Wysokość wynagrodzenia do ustalenia z pracodawcą (min.4242 zł brutto).

NIP: 6260340517
REGON: 271786810
Adres: Hutnicza 5-9, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Bronka-Szostak
Nr telefonu: 328885266
E-mail: info@dalbis.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail