Nauczyciel psycholog - Ogrodniczki, podlaskie

Data dodania: 2023-12-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ogrodniczkach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/2841

Miejsce pracy: Zagórna 7, 16-030 Ogrodniczki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Psycholog szkolny pracuje z uczniem, ale też jego rodzicami/opiekunami, współpracuje z pedagogiem szkolnym, wychowawcą i innymi nauczycielami. Do jego najważniejszych zadań należy między innymi: rozpoznawanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, a także możliwości psychofizycznych dziecka, określanie mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań, uzdolnień ucznia, rozpoznawanie przyczyn niepowodzeń edukacyjnych, trudności w funkcjonowaniu, barier w życiu społecznym, rozwiązywanie problemów wychowawczych, prowadzenie działań z zakresu profilaktyki uzależnień, inicjowanie i prowadzenie mediacji w sytuacjach konfliktowych, interweniowanie w kryzysowych sytuacjach dotyczących rozwoju i stanu psychicznego dziecka, pomaganie rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu możliwości i talentów podopiecznego, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 do 2 275 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog wychowawczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyższe psychologiczne
przygotowanie pedagogiczne

NIP: 9662043705
REGON: 200383756
Krótki opis działalności gospodarczej: edukacja
Adres: Zagórna 7, 16-030 Ogrodniczki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Komosa
Nr telefonu: 85 718 31 47
E-mail: sp_ogrodniczki@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV, - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie - oświadczenie o niekaralności - Informacja z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciw działaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz.2600) lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego - inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail