Robotnik magazynowy - Sanok, podkarpackie

Data dodania: 2023-12-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Pracodawca: KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: turkmeński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0773

Miejsce pracy: Przemyska 22, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towarów do magazynu, tworzenie załadunku towarów, rozładunek towarów, zgłaszanie braków w magazynie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Data zakończenia: 31.12.2026
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: dwadzieścia siedem siedemdziesiąt
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • turkmeński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 9532785911
REGON: 520218570
Adres: JAGIELLOŃSKA 94C/22, 85-097 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Zawisza
Nr telefonu: 534825275
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon