Specjalista w zakresie psychologii w iii opiniodawczym zespole sądowych specjalistów z siedzibą w lesznie - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2023-12-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Sąd Okręgowy w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: koniecznie studia magisterskie - psychologia

Numer oferty: StPr/23/1081

Miejsce pracy: Jana Kasprowicza 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w III Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów z siedzibą w Lesznie
Więcej informacji na stronie: http://www.poznan.so.gov.pl/ w zakładce aktualności - oferty pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 649,1 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatki
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: koniecznie studia magisterskie - psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydat powinien spełniać następujące wymagania - zgodnie z art. 8 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów (Dz.U. z 2018 roku, poz. 708), jako specjalista może być zatrudniona osoba:
1.mająca pełną zdolność do czynności prawnych;
2.posiadająca obywatelstwo polskie, obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej, albo obywatelstwo innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje jej prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych
w tych przepisach;
3.mająca nieposzlakowaną opinię;
4.która nie została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
5.przeciwko której nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
6.której stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na stanowisku specjalisty.
7.która ukończyła wyższe studia z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej oraz która posiada co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letnią praktykę kliniczną.

NIP: 7781128938
REGON: 000323855
Adres: Stanisława Hejmowskiego 2, 61-736 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Komplet dokumentów należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 lutego 2024 roku w Oddziale Kadr Sądu Okręgowego w Poznaniu, ul. Stanisława Hejmowskiego 2, pokój nr 3165, w zamkniętej kopercie z dopiskiem Konkurs nr 11/OZSS/2023 na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii III OZSS z siedzibą
w Lesznie. W przypadku przesłania zgłoszenia za pomocą operatora pocztowego o zachowaniu terminu decyduje data wpływu zgłoszenia. Oferty zgłoszone po wyznaczonym powyżej terminie zostaną pozostawione bez rozpatrzenia.
Wykaz wymaganych dokumentów na stronie: https://www.poznan.so.gov.pl/ w zakładce aktualności - oferty pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: 28 lutego 2024 r.