Pomoc dołowa pod ziemią - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2023-12-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: "TECHGÓR" SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1952

Miejsce pracy: Górnicza 60, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sumienne i staranne wykonywanie pracy; przestrzeganie przepisów bhp, ppoż. i tajemnicy służbowej; kontrola stanowiska pracy; pomoc przy wykonywaniu obudowy tymczasowej i ostatecznej; transport ręczny; rozładunek i załadunek materiałów na kolejki; czyszczenie trasy przenośników; prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: (praca w ruchu ciągłym 06-14, 14-22, 22-06; umowa na 3-miesięczny okres próbny z docelowym zatrudnieniem na 3 lata)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik górniczy dołowy
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • sprawność fizyczna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, sprawność i siła fizyczna, dobry wzrok, brak przeciwwskazań do pracy pod ziemią, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w ciężkich warunkach; mile widziane doświadczenie zawodowe

NIP: 6381706644
REGON: 240552110
Adres: Świętego Jana 13, 43-267 Suszec, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Michalska
Nr telefonu: 733995574
E-mail: k.michalska@techgor.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą, skierowanie z PUP dla osób zarejestrowanych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail