Monter sieci wodociągowej - brygadzista - Działdowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-12-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0794

Miejsce pracy: Działdowo, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynowanie zakresu prac oraz podległymi pracownikami przy sprawnym usuwaniu awarii sieci wodociągowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracodawca oczekuje od kandydatów do pracy wykształcenia na poziomie minimum zasadniczym zawodowym oraz prawa jazdy kat. B. Ponadto osoby zainteresowane ofertą pracy powinny być dyspozycyjne (poza ustalonymi dyżurami istnieje konieczność zgłaszania się do pracy w przypadku awarii wodociągów). Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Chopina 6, 13-200 Działdowo, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
Nr telefonu: 23 697 59 00
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV.