Referent -sekcja inwentaryzacji - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2023-12-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0623

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) znać i przestrzegać w czasie inwentaryzacji przepisy i zasady jej prowadzenia, uczestniczyć w prowadzonych spisach z natury;
b) uczestniczyć w opracowaniu planu przeprowadzania inwentaryzacji;
c) przygotować szkolenie składu Komisji Inwentaryzacyjnej;
d) przygotowanie dokumentacji inwentarzacyjnej, w tym:
-przygotowanie formularzy arkuszy spisu z natury;
-ponumerowanie, ostemplowanie pieczęcią służbową, nagłówkową i oznaczenie w sposób umożiwiający zmianę arkuszy spisu z natury;
-przygotowanie druków "Zestawienie różnic inwentaryzacyjnych";
-przygotowanie druków "Wniosek o dokonanie kompensaty różnic inwentaryzacyjnych";
-przygotowanie druków "Protokół z przebiegu inwentaryzacji".
e) prowadzenie ewidencji arkuszy spisu z natury;
f) wydawanie, za pokwitowaniem, przewodniczącym podkomisji arkuszu spisu z natury;
g) rozliczenie po zakończeniu spisu z natury przewodniczących komisji z pobranych arkuszy spisu z natury;
h) oznaczenie, w uzgodnieniu z kierownikiem kancelarii oddziału gospodarczego, właściwą klauzulą tajności wypełnianych arkuszy spisu z natury oraz innych wykazów inwentaryzacyjnych zawierających wiadomości stanowiące tajemnicę państwową lub służbową;
i) sprawować bezpośredni nadzór nad opracowaniem dokumentacji inwentaryzacyjnej przez przewodniczących podkomisji oraz wypełnianiem i prowadzeniem arkuszy spisu z natury;
j) sprawować nadzór nad realizacją planu przeprowadzenia inwentaryzacji;
k) uczestniczyć w opracowaniu protokołu z pzebiegu inwentaryzacji;
l) zebrać dokumentację inwentaryzacyjną z posczególnych działów zaopatrzenia od przewodniczących podkomisji oraz wykonać teczki z tą dokumentacją;
m) przesznurować i oplombować teczki z dokumentacją inwentaryzacyjną poszczególnych działów zaopatrzenia;
n) przekazać do Kancelarii oddziału gospodarczego całość dokumentacji inwentaryzacyjnej;
o) składać raz w tygodniu Kierownikowi sekcji inwentaryzacyjnej informacje o realizacji planu przeprowadzenia inwentaryzacji oraz na bieżąco o rozliczaniu się przewodniczących podkomisji z pobranych arkuszy spisu z natury.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: godzinowy rozklad czasu pracy od 7.30 do 15.30
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3 m.
Predyspozycje:rzetelność,sumienność,dyspozycyjność

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Gazińska
Nr telefonu: 261544128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon