Masażysta technik orentalnych - Sopot, pomorskie

Data dodania: 2023-12-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: LA GRACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1896

Miejsce pracy: PODJAZD 6, 81-768 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Z pomocą masażysty klient przybiera różne pozycje jogi, rozciąga ciało, zwiększa mobilność mięśni i stawów. Masażysta używa dłoni, ramion, nóg i stóp, by ułatwić osobie masowanej przybranie pozycji „otwierających” ciało. Pomagają one nie tylko pozbyć się napięć i stresu, lecz także uczą świadomości ciała.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Data zakończenia: 31.12.2026
Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: biomasażysta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • znajomość azjatyckich technik masażu
  • masaż gorącymi stemplami
  • znajomość technik masażu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANY MINIMUM 1 MC DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO ORAZ ZNAJOMOŚC REFLEKSJOLOGII.

NIP: 5851502425
REGON: 52678581500000
Adres: FRYDERYKA CHOPINA 34/2, 81-786 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MONIKA STEBLIK
Nr telefonu: 725101055
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon