Pielęgniarka/ pielęgniarz/ ratownik medyczny - Malbork, pomorskie

Data dodania: 2023-12-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Pracodawca: Zakład Karny w Sztumie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0553

Miejsce pracy: Poczty Gdańskiej 19, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie świadczeń zdrowotnych dla osób pozbawionych wolności w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 643 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

NIP: 5791114517
REGON: 000319724
Adres: Nowowiejskiego 14, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Marach
Nr telefonu: 552778408
E-mail: dk_sztum@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - Osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która ukończyła 18 lat,
- Osoba korzystająca z pełni praw publicznych
- Osoba dająca rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań
- Osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo
- Osoba dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,
- Osoba posiadająca aktualne prawo wykonywania zawodu
- Osoba posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku
Wymagane dokumenty:
- Podanie o przyjęcie do pracy kierowane do Dyrektora Zakładu Karnego w Sztumie
- Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
- CV
- Kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
- Kserokopia prawa wykonywania zawodu
- Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
- Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych
- Oświadczenie kandydata o niekaralności

Istnieje możliwość zatrudnienia osoby posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności
Termin składania dokumentów do dnia 22 grudnia 2023 roku osobiście, drogą pocztową lub elektroniczną na adres:
Zakład Karny w Sztumie ul. Nowowiejskiego 14, 82-400 Sztum
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon