Robotnik magazynowy - Będzin, śląskie

Data dodania: 2023-12-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: BETA WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1176

Miejsce pracy: Gzichowska 115, 42-503 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przyjmowanie/ wydawanie towarów/ produktów; kompletowanie/ układanie towarów/ produktów; prace ze skanerem kodów towarów /produktów; obsługa komputera; obsługa systemu zarządzania magazynem VOICE; transport towarów/ produktów; utrzymanie porządku i czystości w magazynie, udział w inwentaryzacjach, ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone towary i środki.
System zmianowy w godz. 6:00 - 6:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Data zakończenia: 02.01.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • dobra znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość obsługi skanera kodów, Mile widziane w zawodzie 432103 - magazynier lub 933304 - robotnik magazynowy lub pokrewne 3 mies., gotowość do pracy fizycznej, gotowość do pracy w systemie zadaniowym w tym o porze nocnej i dni wolne. Mile widziana znajomość języków: rosyjski, ukraiński, białoruski dla ułatwiania komunikacji z pracownikami-cudzoziemcami pracującymi na magazynie

NIP: 6252469828
REGON: 383679259
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 22261
Adres: Patryzantów 2/3, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Serhiy Molchanyuk
Nr telefonu: 570015053
E-mail: s.molchanyuk@madmaxwork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail