Stanowisko ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2023-12-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: URZĄD GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/2889

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) gromadzenie i przetwarzanie informacji o potrzebach społecznych i inwestycyjnych Gminy;
2) monitorowanie możliwości współfinansowania inwestycji oraz działań i inicjatyw społecznych Gminy ze źródeł zewnętrznych, analizowanie i prezentacja wymogów formalnych ubiegania się o ich przyznanie;
3) inicjowanie i tworzenie projektów współfinansowanych w ramach funduszy strukturalnych Unii Europejskiej i innych środków pozabudżetowych oraz prowadzenie czynności związanych z przygotowaniem i złożeniem wniosków aplikacyjnych;
4) realizacja, koordynacja i monitorowanie realizacji powierzonych projektów oraz bieżąca analiza postępu rzeczowo-finansowego i zgodności z założeniami projektów;
5) udzielanie informacji jednostkom podległym Gminie o możliwościach pozyskania środków wg powierzonych zadań i w zakresie adekwatnym do charakteru realizowanych działań;
6) inicjowanie, tworzenie i koordynowanie realizacji projektów społecznych;
7) sporządzanie dokumentów niezbędnych do prawidłowego rozliczenia projektów;
8) udział w współtworzeniu i monitorowaniu dokumentów strategicznych będących w kompetencjach Referatu;
9) przygotowywanie sprawozdań i ankiet monitorujących realizowane projekty;
10) przygotowywanie i prowadzenie informacji i promocji realizowanych projektów;
11) wykonywanie zaleceń pokontrolnych i monitorowanie ich wdrożenia;
12) przygotowywanie projektów umów zlecenia, umów o dzieło i innych umów nienazwanych w zakresie wykonywanych zadań na stanowisku pracy;
13) przygotowywanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Dębnica Kaszubska i uchwał Rady Gminy Dębnica Kaszubska dotyczących realizowanych zadań;
14) przygotowywanie materiałów na posiedzenia rady gminy i komisji;
15) przygotowywanie materiałów wyjściowych służących udzieleniu informacji publicznej;
16) uczestnictwo w czynnościach kontrolnych organów gminy i instytucji zewnętrznych;
17) wykonywanie innych zadań na polecenie Wójta Gminy lub bezpośrednich przełożonych, dotyczących pracy zgodnej z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy.
Umowa na czas określony 6 m-cy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Godz. pracy: pon. 8-17, wt.-czw. 7-15, pt. 7-14
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Wskazana wysokość wynagrodzenia jest kwotą proponowaną. Faktyczna wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz stażu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe -stosownie do opisu stanowiska pracy;
min. 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku w jednostkach administracji publicznej;
niezbędne wymagania, dokumenty aplikacyjne oraz więcej informacji na stronie BIP Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska, w zakładce oferty pracy: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=250247

NIP: 8392932291
REGON: 000537639
Adres: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Danielewicz
Nr telefonu: 690-820-344
E-mail: kadry@debnicakaszubska.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: niezbędne wymagania, dokumenty aplikacyjne oraz więcej informacji na stronie BIP Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska, w zakładce oferty pracy: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=250247
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail