Kontroler jakosci - Szczuczyn, podlaskie

Data dodania: 2023-12-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Pracodawca: Zakłady Mięsne Zakrzewscy Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/23/0591

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 1, 19-230 Szczuczyn, powiat: grajewski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kontrolowanie przebiegu procesów produkcyjnych pod względem jakościowym;

- sprawdzanie jakości mięsa, zgodności ze specyfikacjami i wymaganiami klientów,

- prowadzenie dokumentacji jakościowej w trakcie trwania produkcji,

- przeprowadzanie wewnętrznych badań,

- szkolenie personelu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami;

- przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakładzie;

- udział w audytach zewnętrznych (audyty certyfikacyjne, audyty klientowskie)

- przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji GMP, GHP, HACCP, BRC,IFS;

- współpraca międzywydziałowa, przede wszystkim z działami uboju i rozbioru. - kontrolowanie przebiegu procesów produkcyjnych pod względem jakościowym;

- sprawdzanie jakości mięsa, zgodności ze specyfikacjami i wymaganiami klientó
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 25.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości produktów spożywczych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

NIP: 8231663532
REGON: 380314942
Adres: WIEJSKA 7, 08-330 Kosów Lacki, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Potęga
Nr telefonu: 607805009
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon