Inspektor w zespole d/s produktów i markentingu - Człuchów, pomorskie

Data dodania: 2023-12-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Pracodawca: Bank Spółdzielczy w Człuchowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/23/1178

Miejsce pracy: Zamkowa 23, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: realizacja polityki handlowej Banku, w tym projektowanie i realizacja planu handlowego, koordynowanie działalności handlowej, opracowywanie, przegląd i aktualizacja regulacji dotyczących produktów bankowych, prowadzenie procesu wdrażania nowych produktów, administrowanie stron internetowych Banku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: ekonomista
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość tematyki marketingu i bankowości. Wymagana znajomość MS Office/obsługa arkuszy kalkulacyjnych. Umiejętność czytania i interpretacji przepisów prawa, przeprowadzania analiz; dobra organizacja pracy własnej, samodzielność a zarazem umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, terminowość, dokładność, odpowiedzialność. Mile widziane prawojazdy kat. B. Praca w godzinach od 7.55 do 15.55. Miejsce wykonywania pracy Człuchów lub inny oddział BS (do uzgodnienia)

NIP: 8431014270
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Adres: Zamkowa 23, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Pacuła
Nr telefonu: 598342472
E-mail: sekretariat@bsczluchow.sgb.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV i klauzulę informacyjną dostępna na stronie internetowej www.bsczluchow.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail