Pracownik produkcji - Suchedniów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-12-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: Emil Naszydłowski DEN Construction
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1245

Miejsce pracy: Fabryczna 5, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn zgrzewających zgodnie z instrukcjami, wykonywanie mat zgodnie ze zleceniami, przygotowywanie surowca do produkcji, przygotowywanie mat dla magazynu wyrobów gotowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 216 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka za miesiąc
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy
  • dokładność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : obsługa urządzenia wulkanizacyjnego A9 typu Wulkan
[Umiejętność 1] : obsługa maszyny zgrzewającej - model SING

NIP: 6631734967
REGON: 260374756
Adres www: www.denconstruction.pl
Adres: Zagórska 54, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Emil Naszydłowski
E-mail: biuro@denconstruction.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail