Psycholog - 1/2 etatu - Kisielice, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-12-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Numer oferty: StPr/23/2901

Miejsce pracy: Szkolna 4, 14-220 Kisielice, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzenie diagnozy psychofizycznej dziecka niezwłocznie po przyjęciu do placówki. Pomoc w opracowaniu planu pomocy dziecku, stosownie do jego potrzeb psycho-fizycznych. Diagnozowanie i stałe aktualizowanie sytuacji psycho-społecznej, rodzinnej wychowanków, pomoc w konstruowaniu planu działań naprawczych. Praca w zespole ds. okresowej oceny sytuacji dziecka. Współtworzenie odpowiednich warunków do prawidłowego rozwoju emocjonalnego (kontakty z rodziną naturalną, zaspokajanie potrzeby bezpieczeństwa, rekompensowanie braku domu rodzinnego, udzielanie wsparcia psychologicznego).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 28.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 do 2 600 PLN
Opis wynagrodzenia: jw.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza - Dom dla Dzieci w Kisielicach. Elastyczne godziny pracy. Możliwość pracy również w weekendy.

NIP: 7441502326
REGON: 510847463
Adres: Andersa 3A, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 649 04 53
E-mail: sekretariat@pcprilawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające kwalifikacje do wykonywania oferowanej pracy: kserokopia dyplomu ukończenia studiów lub innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (przedstawienie oryginałów do wglądu przed podpisaniem umowy), oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami o ochronie danych osobowych w związku z postępowaniem konkursowym na stanowisko wychowawcy, oświadczenie, że przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie, że kandydat ma w pełni zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych, zaświadczenie, że osoba ubiegająca się o zatrudnienie jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy.
Wszelkie sporządzone osobiście przez kandydata dokumenty winny być własnoręcznie, czytelnie podpisane. Kserokopie oryginałów dokumentów winny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez kandydata i zawierać czytelny podpis, datę i miejsce dokonania poświadczenia.

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych: Wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem Nabór na stanowisko psychologa należy składać w terminie do 21 grudnia 2023 r. r. do godz. 14.00, osobiście, w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, ul. Andersa 3A, pokój nr 15 (sekretariat), za pomocą operatora pocztowego na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, ul. Andersa 3 A, 14-200 Iława (decyduje data wpływu do PCPR) lub mailowo: sekretariat@pcprilawa.pl.
XI. Informacje dodatkowe: aplikacje, które wpłyną do PCPR w Iławie po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 89 649 04 50 Pani Jolanta Rynkowska, Pani Joanna Mazurkiewicz.

Warunki zatrudnienia na stanowisku: wymiar czasu pracy 0,5 etatu,
praca zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Pracy PCPR w Iławie oraz ustawą o pracownikach samorządowych. Wskaźnik zatrudnienia niepełnosprawnych: Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, poniżej 6% .
Zasady naboru na stanowisko: Wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kandydatów dokona Komisja powołana Zarządzeniem Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie w 2 etapach postępowania:
I etap: Analiza dokumentów polegająca na zapoznaniu się przez Komisję z dokumentami złożonymi przez kandydatów. Celem analizy dokumentów jest ustalenie, czy kandydaci spełniają wymagania formalne wskazane w ogłoszeniu.
II etap: Do drugiego etapu postępowania zostaną zakwalifikowani kandydaci spełniający wymagania formalne. O terminie II etapu zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Drugim etapem postępowania w celu wyłonienia kandydata na stanowisko będzie rozmowa kwalifikacyjna, która będzie dotyczyć predyspozycji kandydata do pracy na stanowisku oraz wiedzy merytorycznej.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail