Cukiernik / pomoc cukiernika - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2023-12-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: CUKIERNIA Krystian Gonsior

Numer oferty: StPr/23/1168

Miejsce pracy: Ks. Ewalda Kasperczyka 28, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów cukierniczych, pomoc w przygotowaniu surowców do produkcji wyrobów cukierniczych, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Praca od poniedziałku do soboty w godz. 05:00 - 13:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

NIP: 6421742357
REGON: 273786090
Krótki opis działalności gospodarczej: Cukiernia
Adres: Ks. Ewalda Kasperczyka 28, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystian Gonsior
Nr telefonu: 601450663, 601080811
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon