Pracownik biurowy - Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-12-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pracodawca: PP-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1561

Miejsce pracy: Orla 3, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Bieżąca obsługa klienta
2. Odbieranie i wysyłanie poczty
3. Obsługa skrzynki mailowej, konta Allegro, konta OLX
4. Dbanie o porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie
5. Bezpośrednia sprzedaż części wraz z obsługą terminala i kasy fiskalnej (firma oferuje szkolenie)
6. Sporządzanie dokumentacji dla osób złomujących pojazd
7. Terminowe przesyłanie dokumentacji do biura rachunkowego
8. Tworzenie, przesyłanie, przekazywanie dokumentacji pracowniczych (zaświadczenia o zarobkach, lista urlopów, inne dokumenty)
9. Podstawowa znajomość brzmienia ustawy: Ustawa z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (tekst jednolity)
10. Obsługa programu Stacja Demontażu Pojazdów „DARSOFT” zgodnie z ustawą i wskazówkami uzyskanymi na szkoleniach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
  • biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
  • profesjonalna obsługa klienta,komunikacja w sprzedaży

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Podstawowa znajomość obsługi systemu BDO (mile widziane)
[Umiejętność 1] : Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
[Inne] : Warunkiem koniecznym jest znajomość obsługi komputera jak również platform handlowych typu Allegro i OLX (dodawanie ogłoszeń, sprzedaż, wysyłka).
Obsługa programu do złomowania pojazdów - firma oferuje szkolenie z tego zakresu i z BDO
Wymagamy wysokiej kultury osobistej i poprawnej obsługi klienta.
Dodatkowym atutem będzie chęć nabywania nowych umiejętności i łatwość uczenia się.

NIP: 5272708968
REGON: 147085123
Adres: Marynin 25B/47, 01-469 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Borcuch
Nr telefonu: 606389932
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon