Straszy inspektor jednoosobowego stanowiska ds. bhp - Oborniki, wielkopolskie

Data dodania: 2023-12-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0385

Miejsce pracy: Piłsudskiego 54, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych policjantów oraz pracowników cywilnych,
- prowadzenie postępowań powypadkowych,
- dokonywanie i analiza dokumentacji dotyczącej BHP,
- przeprowadzanie kontroli warunków pracy, służby oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w KPP w Obornikach i podległych jej jednostkach,
- sporządzanie protokołów o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń stanowiących podstawę do opracowania zaleceń wykonawczych,
- sporządzanie analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
- udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno - organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
- udział w ocenie założeń i dokumentacji modernizacji zakładu pracy albo jego części a także nowych inwestycji oraz zgłaszania wniosków dotyczących uwzględnienia wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w tych założeniach i dokumentacji,
- udział w przekazywaniu do użytkowania pomieszczeń do pracy oraz innych urządzeń mających wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników,
- przedstawianie pracodawcy wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii na stanowiskach pracy,
- udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
- prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,
- udział w dokonywaniu ocen ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą,
- opracowywanie dokumentacji w sprawie przeprowadzania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia.

Szczegóły oferty pracy pod adresem: http://bip.oborniki.kpp.policja.gov.pl/192/nabor-do-sluzby-cywiln/39686,Starszy-Inspektor-Jednoosobowego-Stanowska-ds-Bezpieczenstwa-i-Higieny-Pracy-Kom.html
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.2
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 669,58 PLN
Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia: 669,58 + 7,53% premii + dodatek za wysługę lat
- 8h tygodniowo
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem pracy
- doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
- kwalifikacje zawodowe: uprawnienia do realizacji zadań z zakresu BHP,
- systematyczność,
- posiadanie obywatelstwa polskiego .

Pozostałe wymagania niezbędne:
- umiejętność komunikowania się,
- współpracy,
- organizacja pracy własnej,
- obsługa programów komputerowych,
- brak przeciwwskazań do wydania poświadczenia bezpieczeństwa oznaczonego klauzulą poufne.

NIP: 7770001878
REGON: 630703410-0019
Adres: Piłsudskiego 54, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Węgielska
Nr telefonu: 47 77 24 325
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty można składać osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Obornikach lub przesyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej (decyduje data stempla pocztowego). Oferty złożone po terminie lub niezawierające wszystkich wymaganych dokumentów zostaną odrzucone.
Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy.

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 10 stycznia 2024 roku pod adresem:
Komenda Powiatowa Policji
w Obornikach, ul. Piłsudskiego 54, 64-600 Oborniki

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:
- życiorys i list motywacyjny,
- kserokopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego,
- obywatelstwa,
- kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
- oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej,
- uprawniającej do dostępu do informacji niejawnych,
- oświadczenie o posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
- kserokopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność - w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: 10.01.2024