Opiekun/ka w klubie dziecięcym - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2023-12-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: FUTURE-INVESTMENT Urszula Buczek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0718

Miejsce pracy: Krakowska 50, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opiekun w klubie dziecięcym
- zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom,
- pomoc w czynnościach samoobsługowych,

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 2 m-ce
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów ul. Krakowska 50
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn-pt 8-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. średnie. Uprawnienia: Kwalifikacje niezbędne do zatrudnienia na stanowisku opiekuna w Klubie Malucha (pielęgniarka, położna, opiekun dziecięcy- kurs lub studia kierunkowe, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub pedagog opiekuńczo wychowawczy).

NIP: 6351770413
REGON: 361126313
Krótki opis działalności gospodarczej: Opieka dzienna nad dziećmi
Adres: Krakowska 50, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Urszula Buczek
Nr telefonu: 570 738 738
E-mail: kontakt@bajtel-point.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Certyfikaty
Świadectwa szkolne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt 8-16, sb 10-13