Specjalista zespołu zabezpieczenia logistycznego zakładu kompetencji kierowniczych i logistycznych wssg - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-12-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Wyższa Szkoła Straży Granicznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/2828

Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-531 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami Wyższej Szkoły Straży Granicznej z przedmiotów pn. Ochrona systemów informatycznych w Straży Granicznej w dostępie do Krajowego Systemu Informatycznego oraz ochrona danych osobowych, Techniczne i teleinformatyczne zabezpieczenie granicy państwowej; prowadzenie zajęć ze słuchaczami szkolenia podstawowego i kursów doskonalących z zakresu teleinformatyki i obserwacji technicznej, łączności radiowej, wykorzystywania specjalistycznego sprzętu optoelektronicznego w służbie oraz dostępnych aplikacji w ochronie granicy państwowej, w tym legitymowania i kontroli ruchu granicznego, ponadto wykorzystywania programów MS Office (Word, Excel, Power Point) w realizacji zadań służbowych; prowadzenie konsultacji oraz innych form doskonalenia wiedzy i umiejętności słuchaczy z ww. tematyki; uczestniczenie w pracach zespołów do opracowywania nowych programów szkolenia z uwzględnieniem badania potrzeb szkoleniowych potencjalnych adresatów; opracowywanie pakietów dydaktycznych, pomocy i materiałów dydaktycznych do prowadzenia zajęć oraz materiałów szkoleniowych dla słuchaczy; prowadzenie wewnętrznej dokumentacji szkoleniowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
Opis wynagrodzenia: 2020 zł brutto podstawy+ 5 % premii regulaminowej + dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe; staż pracy: 1 rok; doświadczenie zawodowe związane z budową, utrzymaniem, administrowaniem, obsługą lub korzystaniem z systemów teleinformatycznych wykorzystywanych w dostępie do KSI, wiedza dotycząca przetwarzania danych SIS i VIS, procedur regulujących korzystanie z KSI oraz z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony danych osobowych, znajomość pakietu MS OFFICE, przepisów i zasad dotyczących łączności radiowej w Straży Granicznej oraz umiejętność obsługi sprzętu radiotelefonicznego i optoelektronicznego, znajomość i umiejętność korzystania z aplikacji wykorzystywanych w ochronie granicy państwowej, w tym w procesie legitymowania i kontroli ruchu granicznego, umiejętność pracy w zespole, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia dyskusji, przedstawiania własnych poglądów i przyjmowania poglądów innych osób, szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie: wssg.strazgraniczna.pl

NIP: 6692575606
REGON: 526382626
Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-531 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 943444226 797337179 9434441279
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 07:30-15:30, termin zatrudnienia: po zakończeniu procedury kwalifikacyjnej, wynagrodzenie: 2020 zł brutto+ 5 % premii regulaminowej + dodatek za wysługę lat
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon