Specjalista do spraw sprzedaży osłon okiennych - Kościerzyna, pomorskie

Data dodania: 2023-12-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Pracodawca: VELLO S.C SEBASTIAN BIELAWA MIROSŁAW GAWIN
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1203

Miejsce pracy: Mickiewicza 12, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie osłon okiennych takich jak markizy, pergole, plisy - realizacja planu sprzedażowego - współpraca z klientami detalicznymi i hurtowymi - budowanie długoterminowych relacji z klientami - opracowanie ofert handlowych, doradztwo produktowe, zawieranie umów - pilnowanie procesu realizacji zamówienia - współpraca z wewnętrznymi działem BOK i działem produkcyjnym - raportowanie osiągniętych wyników - budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 15 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Benefity:
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- ubezpieczenie na życie
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- spotkania integracyjne
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży oraz aktywnym pozyskiwaniu klienta w handlu detalicznym lub hurtowym,- mile widziana znajomość takich produktów jak markizy, pergole, plisy, rolety,- zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,- znajomość pakietu MS Office,- prawo jazdy kat. B.

NIP: 5911709929
REGON: 385892359
Adres: Mickiewicza 12, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 660 714 164
E-mail: miroslaw@vello.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail