Pracownik działu utrzymania ruchu (mechanik/elektryk/tokarz/automatyk) - Włoszakowice, wielkopolskie

Data dodania: 2023-12-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Hermes Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/23/1060

Miejsce pracy: Wolności 1, 64-140 Włoszakowice, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Utrzymanie ciągłości produkcji,
- Wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i kontroli urządzeń w zakładzie,
- Diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek,
- Przygotowywanie planów przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń wspólnie z przełożonymi,
- Zgłaszanie przełożonemu wszystkich usterek technicznych pracujących urządzeń,
- Zgłaszanie konieczności zakupu materiałów pomocniczych i części zamiennych,
- Monitorowanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
- Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dbałość o ich stan techniczny,
- Udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń,
- Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska i systemu HACCP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 04.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Gotowość i predyspozycje do pracy w systemie zmianowym,
- Umiejętność organizowania pracy własnej, sumienność, dokładność,
- Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów,
- Dyspozycyjność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Chęć zgłębiania wiedzy i samorozwoju,
- Dobra organizacja pracy, zdolności techniczne, odpowiedzialność, dokładność.

NIP: 6970014891
REGON: 410009096
Adres: Wolności 1, 64-140 Włoszakowice, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 601 980 117
E-mail: rekrutacja@hermes-amita.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska na które składana jest aplikacja