Hostessa/host - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2023-11-29
Dodane przez: MBP Bielsko-Biała Kosynierów
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 307468

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kwestowanie z puszką na terenie galerii, polegające na sprzedaży opłatków wraz z siankiem, z którego dochód wesprze Fundację Warto Pomagać. Lokalizacja: CH Stara Kablownia. Praca w okresie od 1.12 do 23.12 (praca w wybrane dni, elastyczny grafik, 2 zmiany 10-15,15-20). Oferta również dla osób niepełnoletnich od 16r.ż. za zgodą rodzica/opiekuna.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Data zakończenia: 23.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5
Opis wynagrodzenia: + premia od sprzedaży
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: hostessa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: komunikatywność, duża motywacja do pracy, kreatywność w działaniu, uczciwość, min 16 lat

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Kosynierów 20, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 33 822 15 25 wew.11
E-mail: mbp.bielsko-biala@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail