Specjalista ds. systemów erp / systemu ifs - Bytów, pomorskie

Data dodania: 2023-11-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Pracodawca: DRUTEX Spółka Akcyjna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0797

Miejsce pracy: Lęborska 31, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymywanie i rozwój systemu ERP wdrożonego w firmie
(IFS wersja 9), monitorowanie logów i alarmów, tworzenie różnego rodzaju raportów opartych o SQL, Crystal Reports, tworzenie dokumentacji i instrukcji, integracja systemu ERP z innymi systemami działającymi w firmie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Data zakończenia: 29.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier systemów i sieci komputerowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność tworzenia dokumentacji; dobra organizacja pracy, samodzielność na stanowisku, znajomość PL/SQL.
Mile widziane: znajomość zagadnień wykonywania kopii bezpieczeństwa oraz oprogramowania; podstawowa znajomość zagadnień związanych monitorowaniem sieci komputerowej oraz znajomość Windows Serwer, znajomość ABS Reports celem tworzenia raportów, znajomość podstawowych zagadnień z takich dziedzin jak HR, finanse, produkcja, magazyny, które obsługiwane są przez system ERP.
Praca w godzinach: 7.00 - 15.00.
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością wydłużenia na czas określony lub nieokreślony.

NIP: 8421622720
REGON: 771564493
Adres: Lęborska 31, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: ADAM LEIK
Nr telefonu: 0598229101
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon