Elektromonter łodzi i jachtów - Głobino, pomorskie

Data dodania: 2023-11-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: "HR WORK FORCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/2750

Miejsce pracy: 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: diagnozowanie stanu elementów i urządzeń elektrycznych, wykonywanie instalacji elektrycznych, instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie napraw; umowa przez agencję zatrudnienia od 3 do 6 miesięcy, następnie zatrudnienie bezpośrednio przez klienta; godziny pracy: 6.00- 14.00, 14.00- 22.00 lub 7.00- 15.00, 15.00- 23.00; pracodawca zapewnia bezpłatne autobusy ze Słupska do miejsca pracy; wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia i dodatki
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter maszyn elektrycznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia, umiejętność czytania schematów elektrycznych, umiejętność łączenia rozdzielnicy prądu, umiejętność posługiwania się narzędziami elektrycznymi

NIP: 8971762768
REGON: 021269131
Nr KRAZ: 6474
Adres: Kołłątaja 1, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Milena Pożdał
Nr telefonu: 725 900 872
E-mail: milena.pozdal@hrworkforce.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą, Godziny : Biuro HR Work Force CH Wokulski box.45, godz.12-16