Technik analityki medycznej - Wolsztyn, wielkopolskie

Data dodania: 2023-11-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WOLSZTYNIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0773

Miejsce pracy: Wschowska 3, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pobieranie od pacjentów materiału do badań,rejestrowanie przyjętego materiału do badań w systemie komputerowym laboratorium,wykonywanie badań laboratoryjnych z hematologii i koagulologii,biochemii,immunologii,analityki ogólnej i serologii. Wymagane wykształcenie średnie-analityka medyczna. Praca na dwie zmiany.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 34 PLN
Zawód: technik analityki medycznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • uprawnienia serologiczne
  • doświadczenie wymagane

NIP: 9231506721
REGON: 970773426
Adres: Wschowska 3, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Andrzej Wyciński
Nr telefonu: 68 347 73 48
E-mail: sekretariat@spzozwolsztyn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail