Pielęgniarka opieki długoterminowej - Augustów, podlaskie

Data dodania: 2023-11-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Pracodawca: Przychodnia Rodzinna Sp. zo.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0590

Miejsce pracy: Hoża 2B, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: leczenie ran i odleżyn, zmiana opatrunków, wymiana cewnika, podanie leków, podłączanie kroplówki, robienie zastrzyków
pomoc opiekunom chorego i uczenie ich zasad pielęgnacji i codziennych czynności – mycie, zmiana pieluchomajtek, podawanie leków, karmienie
pomoc w pionizowaniu chorego, prowadzenie ćwiczeń oddechowych i podstawowych ćwiczeń ogólnousprawniających
doradzanie, jak zdobyć potrzebny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny
edukacja bliskich w zakresie opieki nad chorym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie - 4 750,00 zł.
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
  • prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wg. Ustawy o zawieraniu umów z NFZ.
Pielęgniarka z ukończoną specjalizacją, kursem kwalifikacyjnym lub kursem specjalistycznym lub w
trakcie tych specjalizacji lub kursów:
1) w dziedzinie opieki długoterminowej lub
2) w dziedzinie pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub
3) w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego, lub
4) w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, lub....

NIP: 8461660804
REGON: 200697845
Adres: Hoża 2B, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bożena Wasilewska
Nr telefonu: 876435127, 881440232
E-mail: nzoza@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail