Pielęgniarka - Ryjewo, pomorskie

Data dodania: 2023-11-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "SŁONECZNE WZGÓRZE" W RYJEWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pielęgniarstwo

Numer oferty: StPr/23/0984

Miejsce pracy: SŁONECZNA 14, 82-420 Ryjewo, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kompleksowa opieka pielęgniarska nad mieszkańcem, wykonywanie czynności ambulatoryjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 808 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek stażowy, możliwość skorzystania z funduszu socjalnego i kasy zapomogowo-pożyczkowej oraz dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. "trzynastka",
I zmiana godz. 07:00 - 19:00,
II zmiana godz. 19:00 - 07:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pielęgniarstwo
Uprawnienia:
  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane ukończone kursy specjalistyczne dotyczące pracy z osobami chorymi psychicznie i przewlekle chorymi

NIP: 5811490207
REGON: 000295900
Krótki opis działalności gospodarczej: Dom Pomocy Społecznej Słoneczne Wzgórze w Ryjewie jest jednostką budżetową, podlegającą organizacyjnie Starostwu Powiatowemu w Kwidzynie, przeznaczoną dla osób dorosłych przewlekle chorych psychicznie i niepełnosprawnych intelektualnie. Placówka świadczy usługi bytowe, opiekuńcze i wspomagające, na poziomie obowiązującego standardu, w zakresie form wynikających z indywidualnych potrzeb mieszkańców.
Adres www: http://www.dpsryjewo.fm.interia.pl
Adres: SŁONECZNA 14, 82-420 Ryjewo, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Kowalak
Nr telefonu: 55 277 42 36
E-mail: place@dpsryjewo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail