Koordynator do spraw celnych - Rogów, śląskie

Data dodania: 2023-11-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: PREVAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1095

Miejsce pracy: Raciborska 61, 44-362 Rogów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: koordynacja odpraw celnych importowych i eksportowych towarów w zakresie stosowanych przez firmę procedur celnych w tym klasyfikacja taryfowa towarów celnych, pomoc w określaniu pochodzenia produktów i kodów taryfy celnej, dokonywanie rozliczeń procedur celnych oraz koordynowanie działań logistycznych związanych z dostarczanymi przesyłkami, prowadzenie spraw związanych z korektami zgłoszeń celnych, współpraca z firmami przewozowymi, spedycyjnymi, agencjami celnymi oraz organami administracji celno-skarbowej, reprezentowanie firmy przed organami administracji celno-skarbowej, przygotowywanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami dokumentacji celnej, niezbędnej przy eksporcie towarów, organizacja transportów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanych kwalifikacji. Firma gwarantuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet socjalny, szkolenia wewnątrzfirmowe, wsparcie merytoryczne, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjny pakiet socjalny.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw logistyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe o specjalności logistyka, znajomość prawa administracyjnego i celnego, znajomość Incoterms, doświadczenie w prowadzeniu spraw celnych, znajomość przepisów celnych, znajomość Wspólnotowej Taryfy Celnej, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.

NIP: 6471782175
REGON: 27337488400000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych.
Adres: Raciborska 61, 44-362 Rogów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Hołomek
Nr telefonu: 696029671
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Formularz aplikacyjny: https://prevac.elevato.net/pl/koordynator-spraw-celnych,ja,113
Szczegóły oferty: https://prevac.elevato.net/pl/koordynator-spraw-celnych,j,113
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny