Informatyk - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-11-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: Informatyka

Numer oferty: StPr/23/1222

Miejsce pracy: Szpitalna 1, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dbanie nad prawidłowym przebiegiem procesu przetwarzania informacji, właściwą eksploatacją sprzętu komputerowego oraz zarządzanie siecią lokalną.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: Informatyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość budowy i utrzymania sieci LAN, WLAN, VPN (ze szczególnym uwzględnieniem systemów Fortigate, systemów operacyjnych Windows 10 i 11, Windows Serwer 2019 i 2022)
Zdolności analityczne i numeryczne. Planowanie i organizacja pracy własnej. Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
Dodatkowy atut: doświadczenie w pracy z Active Directory, TCP/IP i LAN/WAN, oprogramowania systemów medycznych HIS oraz ERP.
Dbanie o poprawność działania sprzętu komputerowego.
Komunikacja ustna/ komunikatywność. Dyspozycyjność. Obowiązkowość. Współpraca w zespole.

NIP: 6631609127
REGON: 000308318
Adres www: http://zoz.com.pl
Adres: Szpitalna 1, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Płatek
Nr telefonu: 516 209 201
E-mail: zoz@zoz.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail