Operator koparki - Budzyń, wielkopolskie

Data dodania: 2023-11-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży
Pracodawca: ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Numer oferty: StPr/23/0488

Miejsce pracy: 64-840 Budzyń, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- obsługa koparki
- wykonywanie ziemnych rac budowlanych przy budowie obiektów podziemnych i naziemnych
- wykonywanie wykopów pod kanalizację, budynki przemysłowe, usługowe, mieszkalne itp.
- wykonywanie rowów i kanałów wodnomelioracyjnych, zbieranie i profilowanie skarp i nasypów
- wydobywanie żwiru, pisaku i innych materiałów kopalnych, wywożenie ziemi, piasku, kamieni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: operator koparki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Operator koparkoładowarki
  • praca w zespole

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • podstawowe
  • gimnazjalne
  • pomaturalne/policealne
Inne wymagania: Gotowość do pracy w delegacji - konieczne
Uprawnienia operatora koparki - konieczne

NIP: 7660004249
REGON: 57079155000000
Adres: 64-840 Budzyń, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Wróblewska
Nr telefonu: 508030432
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon