Policjant służby prewencji - Będzin, śląskie

Data dodania: 2023-10-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W BĘDZINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/1020

Miejsce pracy: Bema 1, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków wynika z zadań Policji określonych w art. 1 pkt 2 ustawy z dn. 6 kwietnia 1990 r. o Policji w tym: ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia orzed bezprawnymi zamachami narusszającymi te dobra; ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz w środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do publicznego korzystania; inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz znawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi; wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców.

Praca w systemie dwu lub trzyzmianowym:
6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 lub 7.00-19.00 i 19.00-7.00.

Wynagrodzenie:
Kursant - podczas kursu podstawowego (ok. 6,5 miesiąca) od 4165 zł brutto miesięcznie
Policjant - po ukończeniu kursu podstawowego: od 5285 zł brutto .
Pracodawca zapewnia: 13 pensja, równoważnik pieniężny za umundurowanie raz na rok, dofinansowanie do wypoczynku, zwrot kosztów dojazdu do pracy.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 165 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydat do służby w Policji musi:
posiadać polskie obywatelstwo
posiadać nieposzlakowaną opinię
nie może być skazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
korzystać z pełni praw publicznych
posiadać co najmniej średnie lub średnie branżowe wykształcenie (matura nie jest wymogiem)
posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować
dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych
na dzień przyjęcia do służby posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej jeśli podlega kwalifikacji wojskowej

Mile widziane prawo jazdy kat. A, B lub C.

NIP: 6340137913
REGON: 27020829200034
Adres: Bema 1, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Żyłka
Nr telefonu: 47 851 17 02
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty do pobrania na stronie https://slaska.policja.gov.pl/kat/zostan-policjantem/212502,Rekrutacja.html#dokumenty
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Złożenie dokumentów do służby w Policji jest możliwe wyłącznie osobiście po telefonicznym umówieniu się 47 851 17 02 od poniedziałku do piątku: w komórce kadrowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie lub Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19