Specjalista ds. pielęgnacji terenów zieleni - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2023-12-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: MINISTERSTWO ZIELENI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, białoruski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0755

Miejsce pracy: OŻAROWSKA 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dokładna ocena stanu zdrowia roślin na powierzonym terenie. Diagnostyka ewentualnych problemów zdrowotnych czy infestacji szkodników. Ocena potrzeb nawodnieniowych i nawozowych. Regularne podlewanie roślin zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami. Przycinanie roślin w celu promowania zdrowego wzrostu i kształtowania. Aplikacja nawozów i innych suplementów w odpowiednich dawkach. Walka z chorobami i szkodnikami poprzez stosowanie odpowiednich środków ochrony roślin. Sporządzanie regularnych raportów dotyczących stanu roślin. Zapisywanie wszelkich zabiegów przeprowadzanych na roślinach. Monitoring i raportowanie ewentualnych problemów lub zagrożeń dla roślin. Monitorowanie nowych trendów i rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji roślin. Zamawianie niezbędnych środków do pielęgnacji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.12.2023
Data zakończenia: 19.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 6-21
Zawód: ogrodnik terenów zieleni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • białoruski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa komputera i internetu w stopniu podstawowym
  • kurs fotografii

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : do pracy na wyżej wymienionym stanowisku wymagane są: brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej, posiadanie praktycznego doświadczenia w pielęgnacji roślin w różnych środowiskach (wewnętrzne, zewnętrzne, różne strefy klimatyczne), znajomość uprawy hydroponicznej i urządzeń IoT stosowanych w ogrodnictwie; wymagane posiadanie minimum 18 miesięcy doświadczenia w pracy jako ogrodnik (lub na podobnym stanowisku); wymagana jest również znajomość jednego z wyżej wymienionych języków obcych w celu umożliwienia komunikacji w zespole.

NIP: 5252842126
REGON: 387520455
Adres: Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Julia Federowicz
Nr telefonu: 601-406-149
E-mail: praca@ministerstwozieleni.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail