Kasjer - sprzedawca - Krosno, podkarpackie

Data dodania: 2023-11-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pracodawca: UNIMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/23/1127

Miejsce pracy: Podkarpacka 11B, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w sklepie, aktywne doradztwo. Pomoc klientowi w zakupach. Dbanie o ekspozycję towarów zgodnie ze standardami sklepu. Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych. Uzupełnianie braków towarowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca w branży przemysłowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z klientem, wymagana znajomość branży technicznej

UNIMET to firma zajmująca się sprzedażą szerokiej gamy artykułów przemysłowych. W swojej ofercie posiada dziesiątki tysięcy produktów takich jak narzędzia, elektronarzędzia, maszyny i urządzenia.

NIP: 5170359501
REGON: 18085874300000
Krótki opis działalności gospodarczej: sprzedaż elektronarzędzi, sklep w Krośnie przy ul. Podkarpackiej 11 B
Adres www: www.unimet.pl
Adres: Torowa 2, 35-205 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Janusz Chmielewski
Nr telefonu: 134311306
E-mail: praca@unimet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne należy kierować na adres: praca@unimet.pl
lub składać w sklepie Unimet w Krośnie przy ul. Podkarpackiej 11B. u Kierownika Sklepu.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail