Młodszy monter - tester - Ropczyce, podkarpackie

Data dodania: 2023-11-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Pracodawca: ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1196

Miejsce pracy: KOLEJOWA 24, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Obsługa linii SMT, THT, linii montażowej, montowanie, testowanie;
- Montować i testować urządzenia elektroniczne zgodnie z procesem technologicznym i zleceniem produkcyjnym oraz prawidłowo raportować wykonane prace;
- Zapewnić wykonanie produktu o odpowiedniej jakości;
- Problemy jakościowe zgłaszać liderowi i raportować na formularzach QCPC;
- Zgłaszać liderowi i raportować awarie i przestoje maszyn;
- Dbać o czystość i stan techniczny oraz prawidłowe użytkowane powierzonych przyrządów, maszyn i urządzeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Data zakończenia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność uczenia się.

NIP: 6793202462
REGON: 38657001400000
Krótki opis działalności gospodarczej: Grupa ATERIMA jest członkiem Polskiego Forum HR największej i najważniejszej organizacji, która od 2002 roku zrzesza podmioty branży HR i aktywnie działa na rzecz rozwoju sektora agencji zatrudnienia w Polsce.

ATERIMA WORK - Jesteśmy polską agencją zatrudnienia z centralą w Krakowie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowo-płacowe i zajmujemy się rekrutacją specjalistyczną. Zatrudniamy w Polsce i we Francji.
Nr KRAZ: 27025
Adres: Puszkarska 7f, 30-644 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bartosz Kaczmarczyk
Nr telefonu: 668898915
E-mail: bartosz.kaczmarczyk@aterima-work.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV kierować na podany adres e-mail: bartosz.kaczmarczyk@aterima-work.pl, bądź rejestracja na aplikowane stanowisko bezpośrednio na stronie Agencji Pracy Tymczasowej - ATERIMA WORK (preferowana forma kontaktu) - link do formularza:

Oferta pracy zgłoszona przez Agencję Zatrudnienia.

Pośrednicy realizujący ofertę pracy: JJ/RD
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail