Młodszy menadżer - Kobyłka, mazowieckie

Data dodania: 2023-11-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracodawca: KH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1551

Miejsce pracy: Nadarzyńska 1, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny, zgodnie z obowiązującymi w Mcdonald's procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska;
- ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji;
- wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w Mcdonald's
- sporzadzanie raportów dotyczacych działalności restauracji;
- obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji w razie potrzeby;
- wypełnianie wszystkich zleconych zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy, w tym także odpowiedzalność za powierzony obszar restauracji.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.12.2023
Data zakończenia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 26/h brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali kierownicy w gastronomii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 5252950502
REGON: 52491405900000
Adres: Grzybowska 4/161, 00-131 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Sorbian
Nr telefonu: 662456606
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście