Doradca serwisu samochodowego - Agatówka, podkarpackie

Data dodania: 2023-11-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracodawca: PHU Edward Buława
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0907

Miejsce pracy: Dębowa 2, 37-464 Agatówka, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie samochodów osobowych do naprawy oraz sporządzanie protokołów ich przyjęcia. Ustalanie przyczyn uszkodzeń metodami diagostycznymi - konsultacje z warsztatem. Pomoc w wystawianiu faktur i rozliczeń zleceń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Data zakończenia: 28.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: 3600 zł brutto + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

  • mechanik pojazdów samochodowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie: min. średnie techniczne lub ogólnokształcące oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego lub znajomość mechaniki samochodowej. Pracodawca dopuszcza możliwość przyuczenia do zawodu osoby która interesuje się mechaniką samochodową.

NIP: 8670000058
REGON: 830014896
Adres: Dębowa 2, 37-464 Agatówka, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 603 586 216
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon