Sprzedawca - Sierpc, mazowieckie

Data dodania: 2023-11-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Pracodawca: Madej Wróbel Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/23/0595

Miejsce pracy: Konstytucji 3 Maja 13, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towaru, prace porządkowe, aktywna sprzedaż /godziny pracy 6-14, 13-21/ miejsce wykonywania pracy Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 13 (stoisko firmowe w sklepie NETTO)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umowa na okres próbny lub umowa o dzieło, wynagordzenie 4200,00 + premia uznaniowa, wykształcenie mile widziane zasadnicze zawodwowe mile widziane handlowe rok doswiadczenia na podobnym stanowisku pracy obsługa kasy fiskalnej, książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia

NIP: 6482404749
REGON: 272069370
Adres: Magazynowa 45, 41-710 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Hanna Matysek
Nr telefonu: 517752095
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon