Dyspozytor samochodowy - Lubań, dolnośląskie

Data dodania: 2023-12-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Pracodawca: Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0496

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 2, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Znajomość aktów prawnych i wewnętrznych regulacji, instrukcji, zaleceń bezpośrednio związanych z organizacją ruchu drogowego, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i przewozu towarów, zasad eksploatacji floty pojazdów i przewozu bagażu, pasażerów, ładunku oraz innych dotyczących działalności w zakresie transportowym. Kompleksowe, stałe zabezpieczenie i koordynacja realizacji usług transportowych i zadań związanych z nadzorowaniem floty pojazdów wykorzystywanych w Ośrodku, w tym bieżące przydzielanie poszczególnym kierowcom pojazdów, nadzorowanie stanu przygotowania do pracy kolumny transportowej Ośrodka, nadzór nad aktualnym stanem technicznym, kontrola dokumentacji pojazdów, zapewnieniem efektywnego zaplanowania przewozów dbając o zrealizowanie zleceń, koordynowaniem optymalnego wykorzystania pojazdów zapewniając ciągłość wykonywanych zadań i dostępność niezbędnego taboru, dbaniem o terminowe przeglądy floty pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru oraz realizacja innych zadań związanych z transportem osobowym, towarowym lub specjalnym realizowanym w Ośrodku. Przygotowywanie analiz, podsumowań, wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń. Bieżące przyjmowanie i koordynowanie zleceń transportowych celem optymalnego wykorzystywania pojazdów w Ośrodku. Bieżące prowadzenie dokumentacji w zakresie transportowym. Kompleksowe i stałe zabezpieczenie realizacji zadań związanych z koordynowaniem, monitorowaniem pracy pracowników na stanowisku kierowca, rozdysponowanie zleceń między tymi pracownikami kontrolą nad tymi pracownikami w zakresie powierzonych im zadań transportowych. Planowanie, organizacja i rozliczanie czasu pracy pracowników na stanowisku pracy kierowca, w tym m. in. Sporządzanie harmonogramów pracy, przestrzeganie prawidłowego czasu pracy kierowców oraz przerw na odpoczynek itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242,35 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyspozytor transportu samochodowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
  • Prawo jazdy kat. D + E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komputer - obsługa programu MS Office
  • Komputer - obsługa komputera

NIP: 6131555517
REGON: 021102313
Adres www: www.oss.strazgraniczna.pl
Adres: Wojska Polskiego 2, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystian Rybicki
Nr telefonu: 757254047
E-mail: wk.ossluban@strazgraniczna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Niezbędne dokumenty:
strona www.oss.strazgraniczna.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail